Edice Zasvěcení

edice zasveceni

| Grimoire Occulte | Esoteric | Zasvěcení | Knihovna ISIDY | Bibliofilie | Rukodělné deníky |

Knihy malé velikostí, ale velké svým duchem a myšlenkami. Vybraná díla, která z hlediska prodejnosti a křiklavosti titulu nemohou zastat místo v konkurenci „věhlasných titulů“, a to i přes to, že myšlenky v nich obsažené nejsou pouhou ezo fantasmagorií , ale hovoří o člověku a jeho zkušenostech.

Edice Zasvěcení

Knihy si můžete zakoupit se slevou na našem e-shopu OLDMart.cz

Satanova církev

Satanova církevKniha Satanova církev od Julese Boise je známá celému okultnímu světu. Je na ni odkazováno v řadě okultních děl a velice často je z ní citováno pro barvité fráze a osobitý styl vyjadřování autora. Obsah tvoří řadu velice zajímavých témat včetně uceleného pohledu na Satanovu církev, černé mše, sabaty či inkuby a sukkuby. Pohled jdoucí časem z dob minulých, do relativní současnosti. Součástí jsou i některé rituální zaříkávání a očarování. Český překlad pochází z roku 1930, drží si svůj staročeský styl podání, byl zpestřen o okrasné iluminace, zrekonstruovány byly původní rytiny včetně dvou dosud nepublikovaných a dovětek lóže OLDM je okrášlen ilustracemi.

Kniha je prodávána jako 18+; tedy svým nákupem souhlasíte s tím, že Vám je více jak 18 let.

Tato kniha je první knihou edice Zasvěcení. Nové edice lóže OLDM, která přináší malé knihy, jež jsou velké svým duchem a hodnotou podávaných informací.

Název: Satanova církev
Edice: Zasvěcení
Autor: Jules Bois
Formát: C6 (165×115)
Stran: 208
Papír: BO 100g
Vazba: Tuhá V8 (šitá)
Desky: Pevné, plnobarevný potisk, matné lamino
Vyrobeno: Ekon, družstvo, 2009
ISBN 978-80-87403-00-6

Bratrstvo Bílé lóže

Bratrstvo Bílé lóžeDalší z knih drobná co do velikosti, avšak více než dostatečně vyvážená co do kvalit myšlenkou obsaženou. Otakar Griese se zde obrací ke svým bratrům, kolegům s jasným oslovením katechismu mravů a přirozenosti duchovního poznání, vysvětlujíc tak základní myšlenky okultismu, míříc však i k hlubší podstatě. Ve sledu tehdejších časů a událostí dává kniha tušit daleko více a směruje k jasné vizi a pohnutkám, které se hlavou tohoto zakladatele českého hermetismu proplétaly. I proto je do knihy přidáno pro podobnost záměrně důraznější oslovení kolegů jedním ze zakladatelů lóže OLDM, jdoucí k cíli témuž. Závěrem je přidán navíc článek O. Grieseho – Křížová sdělení a otázka zásahu inteligencí od media odlišných.

Tato kniha je druhou knihou edice Zasvěcení. Nové edice lóže OLDM, která přináší malé knihy, jež jsou velké svým duchem a hodnotou podávaných informací.

Název: Bratrstvo Bílé lóže
Edice: Zasvěcení
Autor: Otakar Griese
Formát: C6 (165×115)
Stran: 208
Papír: BO 100g
Vazba: Tuhá V8 (šitá)
Desky: Pevné, plnobarevný potisk, matné lamino
Vyrobeno: Ekon, družstvo, 2010
ISBN 978-80-87403-04-4